System obsługi bocznic

System obsługi bocznic pozwala w efektywny sposób zarządzać ruchem na bocznicy. System umożliwia pełną rejestrację obiegu wagonów na bocznicy i ich ewidencjonowanie włącznie z uszczegółowieniem stanu wagonu. Rejestrowane są również wszystkie prace bocznicowe, nadania i przyjęcia składów.

 

Wszystkie operacje wizualizowane są szczegółowo na mapie bocznicy, a użytkownik ma w każdym momencie dokładny podgląd na sytuację na bocznicy jak i pojedyncze składy i wagony. Wizualizacja na schemacie bocznicy obejmuje takie informacje jak dyspozycje bieżące i planowane oraz ich stan, rodzaj wagonu oraz ładowny czy próżny. Dodatkowo podawane są informacje o każdym wagonie jak numer wagonu, nr  listu przewozowego, towar, nadawcę i odbiorcę, czy uszkodzony, ostatnie dyspozycje bieżące i planowane.

 

Wygodny i łatwy w użyciu edytor bocznic pozwala zaprojektować dowolnie skomplikowane bocznice zawierające takie informacje jak rodzaj toru, jego długość rzeczywistą i użytkową czy rodzaj trakcji. Oczywiście liczba bocznic, które możemy zarejestrować w systemie jest praktycznie nieograniczona.

 

W połączeniu z innymi modułami jak moduł zarządzania wagonami czy moduł terminala mobilnego System obsługi bocznic stanowi potężne narzędzie pozwalające w pełni zarządzać ruchem na bocznicach i mieć pełny wgląd w bieżącą sytuację.

obraz1_1370
 
Copyright © 2013 Nodus