Nodus sp. z o.o. jest polską firmą informatyczną. Od roku 1991 działamy na rzecz naszych klientów świadcząc usługi wdrożeniowe i outsourcingowe.

Jedną z naszych specjalności jest projektowanie i budowa systemów informatycznych w oparciu o narzędzia czołowych producentów jak Oracle i Microsoft (środowisko .Net). Od wielu już lat rozwijamy systemy informatyczne dla spedytorów i przewoźników kolejowych. Wśród naszych klientów są czołowi prywatni przewoźnicy kolejowi jak CTL Logistics S.A., DB Schenker Rail Polska, Cemet S.A. czy RAIL Polska którym od wielu już lat służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Specjalizujemy się również w budowaniu systemów centralnego przetwarzania danych. Jako jedni z pierwszych w Polsce wdrażaliśmy systemy oparte na produktach Citrix, byliśmy też pierwszą w Polsce firmą, która zbudowała system centralnego udostępniania aplikacji w oparciu o Jetro Cockpit.

Wśród naszych klientów są m.in. CTL Logistics sp. z o.o., DB Schenker Rail Polska, Rail Polska, Bayer Polska, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji   

 
Copyright © 2013 Nodus