Kim jesteśmy

Nodus sp. z o.o. jest polską firmą informatyczną. Od roku 1991 działamy na rzecz naszych klientów. Świadczymy usługi wdrożeniowe i outsourcingowe.
Jedną z naszych specjalności jest projektowanie i budowa systemów informatycznych w oparciu o narzędzia czołowych producentów jak Oracle i Microsoft. Od wielu lat rozwijamy systemy informatyczne dla branży kolejowej. Realizujemy potrzeby przewoźnika i spedytora w szerokim zakresie np. gospodarki zasobami, księgi dyspozytorska czy obsługi bocznic. Wśród naszych klientów są m.in. CTL Logistics, DB CARGO, Cemet SA, ORLEN czy RAIL Polska którym od wielu już lat służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Nie boimy się wyzwań. Jako jedni z pierwszych wprowadzaliśmy na rynek polski nowoczesne rozwiązania zintegrowanego zarządzania bezpieczeństwem sieci (UTM) Cyberoam,
wdrażaliśmy systemy oparte na produktach Citrix, byliśmy też pierwszą w Polsce firmą, która zbudowała system centralnego udostępniania aplikacji w oparciu o rozwiązanie Jetro Cockpit.
Nieobce są nam nawet takie wyzwania jak obsługa informatyczna teleturnieju „Koło Fortuny” Wojciecha Pijanowskiego.

Realizujemy:
• Analizy i doradztwo informatyczne
• Usługi wdrożeniowe i outsourcingowe
• Projektowanie i budowa systemów informatycznych
• Systemy informatyczne dla spedytorów i przewoźników kolejowych
• Systemy centralnego przetwarzania danych
• Systemy sieci

Jak pracujemy

Awesome Image

Nasze biuro mieści się w Warszawie, na Ursynowie, przy ul Lanciego 10B/18. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego, mailowego. Uruchomiliśmy nasze aplikacje w chmurze dzięki czemu możemy mieć dostęp do rozwiązań wszędzie przez 24 godziny na dobę.

Skontaktuj się z nami

    Nodus © All Rights Reserved.2024

    Powered by Templatation